Ağu 10

İstanbul’da Neden Gayrimenkul Yatırımı Yapmalısınız?

İstanbul hem yerel halkın hem de yabancıların yatırım için seçtiği en popüler illerden biridir. Yeni inşaat projeleriyle sürekli büyüyen, bir zamanlar satın alınabilecek en iyi alanlar yerlerini yeni bölgelere bıraktı. Bu değişiklik yeni gelişmeler ve inşaat projeleri nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Ana para üzerinden sahip olacakları kazanç, kira getirileri ve uzun vadeli kar potansiyeli sağlayan kentsel dönüşüm projeleri ve ulaşım altyapısındaki gelişmeler yatırımcıların ilgisini farklı bölgelere çekmektedir. İstanbul ayrıca yeni düzenlemeler nedeniyle yabancı yatırımcılar tarafından yatırım yoluyla vatandaşlık için en çok tercih edilen şehirdir. Bu yüzden Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen yabancılar yatırım yoluyla Türk vatandaşlığını tercih ediyorlar.

Bir mülk satın almak da çok kolay ve Türk hükümeti yabancıların Türkiye’de mülk satın almalarını sağlayan kurallar hakkında yeni düzenlemeler yaptığından beri

buy kamagra

, hayalinizdeki evi İstanbul’da bulmanız ve sorunsuz bir şekilde satın alabilmeniz için hiçbir engel kalmadı.

Kanal İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. Köprü), Yeni İstanbul Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi büyük projelerin duyurulması yatırımcıların dikkatini şehrin kuzey kısmına çekerek yeni bir fırsat ortaya çıkardı. Bu projelerin kesişim noktası İstanbul’da yatırım için yepyeni bir trend yarattı. Yeni toplu taşıma projeleri ve inşaatı devam eden mevcut altyapı çalışmaları iş fırsatlarına daha rahat erişim ile daha kolay bir seyahat için bu bölgeleri çekici kılıyor. Ulaştırma Bakanlığı’nın idaresinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin devam eden yeni metro projesinin inşaatı da bu vizyonu desteklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir